Hiprint Facebook

Trwa wczytywanie produktów

O nas

 

CZY JUŻ NAS POZNALIŚCIE?

 

            Jeżeli jeszcze nas nie znacie to chętnie przybliżymy Wam naszą działalność. Naszą drukarnię założyliśmy w 2009 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się wyłącznie w druku cyfrowym, ale szybko dojrzeliśmy do tego aby poszerzyć naszą działalność także o druk  wielkoformatowy oraz offsetowy.  Wzbogaciliśmy też naszą drukarnię o ploter tnący do zadań specjalnych, czyli do wycinania naklejek po obrysie.

        Dzięki temu, że działamy na trzech metodach druku jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, czy to mniejsze czy też większe. Klientom z małymi potrzebami druku polecamy druk cyfrowy, dla klientów wysokonakładowych offsetowy, a dla tych którzy maja bardziej wymagające potrzeby zalecamy nasz druk lateksowy.

        Z nami wydrukujesz prawie wszystko: wizytówki, katalogi, notesy, plakaty, ulotki, banery, roll up'y, ścianki reklamowe, fototapety, fotoobrazy, naklejki ścienne, naklejki magnetyczne, naklejki na drzwi, naklejki do kuchni czy też małe naklejki wycinane po obrysie.

        Dzięki nam możesz cieszyć się drukiem wysokiej jakości w  przystępnej cenie.  A jeżeli nie możesz sobie poradzić z zaprojektowaniem lub masz jakieś pytania to nasz miły zespół chętnie Ci pomoże.  Dokładamy wszelkich starań aby wydruki spełniały oczekiwania klientów. Przekonaj się sam, zleć nam wydruk i zobacz, że warto z nami współpracować.

 

NASZE MOTTO BRZMI:

DOBRZE WYDRUKOWANE ZAMÓWIENIE

RÓWNA SIĘ KLIENTÓW ZADOWOLENIE